Aktualitātes

Pamatojoties uz profesionālās pamatizglītības programmu mācību plānu III. kursa izglītojamajiem kvalifikācijas prakse no 2023. gada 27. februāra līdz 2023. gada 19. maijam.

Skolas eksāmens 2023. gada 23. februārī.

Skolā III. kurss atgriežas 22. maijā.

Esam sagaidījuši video filmiņu par mūsu skolu:

Saulespuķu siena

Arī mēs atbalstam Ukrainu, tādēļ savā skolā izveidojām "Saulespuķu sienu".

Noderīgi materiāli, kā rīkoties krīzes situācijā!

"Kā rīkoties krīzes gadījumā"
Bukletu sagatavojusi Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Valsts policiju un Valsts robežsardzi, kā arī citiem sadarbības partneriem un nevalstiskajām organizācijām. Buklets sagatavots, ieviešot visaptverošu valsts aizsardzības sistēmu, kuras mērķis ir nodrošināt visas sabiedrības iesaisti krīzes plānošanā un pārvarēšanā
.

"Kā runāt ar bērniem par karu"
Bukletu sagatavojuši Pusaudžu un jauniešu centra speciālisti. Te apkopoti speciālistu ieteikumi un atbildes uz bērnu biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas ļaus vecākiem saglabāt nosvērtību un sniegt bērniem pārliecību, ka arī lielu briesmu gadījumā vecāki spēs parūpēties par viņu drošību.

"Kā runāt par karu un citām sarežģītām lietām"
"Uzvediba.lv" sagatavotie materiāli.