Aktualitātes

• 1990. gada 4.maijā valdība pieņēma deklarāciju „Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” .

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs ikvienu Latvijas iedzīvotāju šajā dienā aicina pacelt valsts karogu un veidot savus Baltā galdauta svētkus. Šos svētkus cilvēki rada paši, pulcējoties pie balti klāta galda, kur aicināti kavēties atmiņās par izšķirošajiem notikumiem 1990. gada maijā un nospraust nākotnes mērķus stiprākai Latvijai.

4. maijs mūsu valstī ir noteikta kā brīvdiena un arī mēs to ievērosim, tādēļ strādājam sekojoši:

Pirmdien- ikdienas darba režīms

Otrdien- piektdienas mājās braukšanas režīms

Trešdien- svētku brīvdiena

Ceturtdien- pirmdienas skolā iebraukšanas režīms, bet stundas pēc ceturtdienas stundu saraksta

Piektdien- ikdienas režīms.

Gaišus svētkus!

Šo pasākumu apmeklēs arī Sveķu pamatskolas 8. un 9.klase.

Esam sagaidījuši video filmiņu par mūsu skolu:

Saulespuķu siena

Arī mēs atbalstam Ukrainu, tādēļ savā skolā izveidojām "Saulespuķu sienu".

Noderīgi materiāli, kā rīkoties krīzes situācijā!

"Kā rīkoties krīzes gadījumā"
Bukletu sagatavojusi Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Valsts policiju un Valsts robežsardzi, kā arī citiem sadarbības partneriem un nevalstiskajām organizācijām. Buklets sagatavots, ieviešot visaptverošu valsts aizsardzības sistēmu, kuras mērķis ir nodrošināt visas sabiedrības iesaisti krīzes plānošanā un pārvarēšanā
.

"Kā runāt ar bērniem par karu"
Bukletu sagatavojuši Pusaudžu un jauniešu centra speciālisti. Te apkopoti speciālistu ieteikumi un atbildes uz bērnu biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas ļaus vecākiem saglabāt nosvērtību un sniegt bērniem pārliecību, ka arī lielu briesmu gadījumā vecāki spēs parūpēties par viņu drošību.

"Kā runāt par karu un citām sarežģītām lietām"
"Uzvediba.lv" sagatavotie materiāli.