Profesionālā izglītība

Pēc 9. klases Sveķu internātpamatskola skolēniem piedāvā iespēju turpināt izglītību arodkursos.

Arodkursos skolēni var apgūt

• profesionālās pamatizglītības programmu „Būvdarbi” 1.profesionālajā  kvalifikācijā „Remontstrādnieks” (ilgums 3 gadi);
  • profesionālās pamatizglītības programmu „Ēdināšanas serviss” 1.profesionālajā kvalifikācijā „Pavāra palīgs” (ilgums 3 gadi);
  • profesionālās pamatizglītības programmu „Komerczinības” 1.profesionālajā kvalifikācijā „Tirdzniecības zāles darbinieks”(ilgums 3 gadi).
  • profesionālās pamatizglītības programma "Mājturība" 1.profesionālā kvalifikācija "Mājkalpotājs" (meitenēm). Ilgums-3 gadi.
  • profesionālās pamatizglītības programma "Mājturība" 1.profesionālā kvalifikācija "Mājstrādnieks" (zēniem). Ilgums-3 gadi.

Pēc trim apmācības kursiem izglītojamie kārto centralizēto kvalifikācijas eksāmenu un iegūst apliecību par profesionālo kvalifikāciju, kas paplašina iespēju iegūt darbu pēc skolas beigšanas.

Attachments:
Download this file (Pārbaudes d. grafiks 2017_2018.pdf)Pārbaudes d. grafiks 2017_2018.pdf[ ]322 Kb