Latvijas futzāla meitenēm sudrabs SO Pasaules Vasaras spēlēs
Apv
ienotajos Arābu Emirātos laika posmā no 14.03.2019.-21.03.2019.norisinājās Speciālās Olimpiādes Pasaules Vasaras spēles. Šajās spēlēs piedalījās arī Latvijas Speciālās Olimpiādes meiteņu futzāla komanda, kuras sastāvā bija Sveķu internātpamatskolas sportiste Sintija Biseniece

Futzāla sacensības norisinājās AAE pilsētā Abu Dabhi, sporta kompleksā ZADNEC.

Futzāla sacensībās piedalījās 10 komandas no Pasaules valstīm-Filipīnas, Koreja, Fidži, Moldova, Latvija, Francija, Indonēzijas, Bahrata un Pakistāna.

Saskaņā ar priekšsacīkšu jeb "divizionēšanas" rezultātiem visas futzāla komandas tika sadalītas grupās atbilstoši spēlētāju prasmju un sagatavotības līmenim. 15. martā sākās finālsacensības, kuras noslēdzās 19. martā. Latvijas komanda tika iedalīta B grupā. Katrai komandai bija jāizvada 4 spēles.

Izšķirošās spēles par 1. vietu Latvijas komanda aizvadīja ar Moldovas komandu, kurās diemžēl izrādījās pārāka. Līdz ar to Latvijas komandas izlase ieguva sudraba medaļas. Bronzas medaļas ieguva Francijas komanda.

A.Lasis

Sveķu internātpamatskolas direktors