Folkloras festivāls 2018

1.novembrī Sveķu skolā noritēja folkloras festivāls veltīts Latvijas simtgadei, ar devīzi

“ Aijā, bērni, rītā svētki;

Šodien cepsim baltu maizi.”

Festivāla viesi – dalībnieki no Maltas speciālās internātpamatskolas, no Palsmanes internātpamatskolas, Gaismas internātpamatskola, Litenes SAC, Rankas pamatskolas folkloras kopa Dzīpariņi un ar jautriem deju soļiem priecēja Cesvaines vidusskolas deju kolektīvs. Festivāla goda viesis -  Gulbenes novada izglītības, sporta un kultūras nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, kurš savā apsveikuma runā uzmundrināja dalībniekus nebaidīties uzstāties, būt atraktīviem.

Gribam pateikt paldies par festivāla jaukajiem mirkļiem, par izdziedātām tautasdziesmām un raitiem deju soļiem, rotaļām. Kopā esot mēs mācījāmies viens no otra, draudzējāmies. Sirsnība un smaidi nenorima visas dienas garumā.

Skolotājas Velga Janoviča, Aija Kalniņa