Ekskursijā uz Kantes kroguVēl pirms došanās skolēnu brīvdienās, ar profesionālās pamatizglītības programmas "Mājturība" 2. kursa skolēniem devāmies mācību ekskursijā uz kafejnīcu "Kantes krogs"  Gulbenē. Šī ekskursija tika paredzēta kā integrētā stunda-kopā notika  Viesmīlības pamatu stunda (sk. Inta Ceriņa) , ekonomikas pamatu stunda (sk. Jānis Ceriņš), lietišķo aprēķinu stunda (sk. Inga Logina). Mēs iepazināmies ar Ēdienkarti, mācījāmies pasūtīt ēdienu, aprēķināt, ko un cik varam pasūtīt, plānot savu budžetu, veikt norēķinu par pasūtījumu un pētījām čekos atspoguļoto informāciju.
Atpakaļ ceļā aplūkojām Latvijas simtgadei veltīto vides objektu “Šķieneru pietura ceļā uz Latvijas simtgadi”. Bijām pārsteigti, cik skaista var būt vienkārša autobusa pietura!
Paldies kafejnīcas "Kantes krogs" īpašniecei Ivetai Ilvai par sniegto atbalstu!

Skolotāja I.Ceriņa