Pavāru palīgu starptautiskais konkurss RīgāVēl pirms došanās pelnītās rudens brīvdienās, 18. oktobrī Sveķu internātpamatskolas audzēkņi piedalījās Starptautiskajā Pavāru palīgu konkursā “Protu, varu, daru…”, kur ieguva godpilno 2. vietu.

Konkurss norisinājās Rīgas 5. internātpamatskolā-attīstības centrā.

Kopumā piedalījās 12 komandas, starp kurām bija arī viesi no Lietuvas.

Uz konkursu bija jāgatavo mājas darbs- rauga mīklas izstrādājums, kā sveiciens Latvijai simtgadē un jāiesūta rudens zupas recepte, savukārt skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi saistībā ar pavārmākslu, kā arī jāservē galds, kur mūsu skola parādīja labus rezultātus.

Konkursa gaitā bija organizētas meistarklases gan skolotājiem, gan audzēkņiem, kurās skolotājiem Daily firmas pārstāve demonstrēja sāļās tortes gatavošanu, savukārt audzēkņi varēja veidot šokolādes konfektes.

Paldies 5. internātpamatskolai- attīstības centram par jauko uzņemšanu un profesionāli organizēto konkursu.

Skolotāja: Ivita Šņepste