Ārpusstundu aktivitātes

Skolēnu talanti tiek attīstīti ārpusstundu nodarbībās un aktivitātēs.

INTEREŠU IZGLĪTĪBA

  • Sporta pulciņi pamatskolā un arodkursos ;
  • Vokālais ansamblis „Baloži”;
  • Vokāli instrumentālais ansamblis;
  • Pulciņš „Čaklās rokas’”;
  • Apgleznošanas pulciņš;
  • Teātra kopa „Puķuzirnis”;
  • Folkloras kopa;
  • Tautisko un jaunrades deju kolektīvs;
  • Grāmatu draugu pulciņš.

AKTIVITĀTES UN PASĀKUMI SKOLĀ

  • Valsts svētki, Lāčplēša diena;
  • Dzejas stundas, daiļlasītāju konkurss;
  • Ziemassvētku pasākumi, Piparkūku  darbnīca;
  • Meteņdiena, karnevāls;
  • Sporta sacensības;
  • Internāta grupu tematiskās pēcpusdienas;
  • Atjautības uzdevumu konkurss   „Maska”; konkurss „Latvija”;
  • Teātra izrāžu apmeklējums;
  • Lieldienu pasākumi;
  • Mācību un izzinošās ekskursijas;
  • Karjeras izglītības nedēļa;
  • Vidzemes un Latgales zonu festivāls „Teātris mūzikā”;
  • Ābeču svētki;
  • Atvērto durvju diena;
  • Sporta svētki.

SKOLAS ORGANIZĒTIE VALSTS PASĀKUMI

  • Republikas speciālo skolu konkurss „Teātris mūzikā”;
  • LSO valsts florbola turnīrs;
  • LSO finālsacensības basketbolā;
  • LSO sacensības skriešanā ar sniega kurpēm;
  • LSO valsts dambretes turnīrs.

DALĪBA VALSTS UN PASAULES MĒROGA KONKURSOS, PROJEKTOS UN SACENSĪBĀS

  • Profesionālās meistarības konkursi;
  • Projekts „Runča Misiņa lasīšanas stacijas”, pasākums „Es mīlu Tevi, skola!” Gulbenē;
  • Tūrisma rallijs „Gulbja ligzdu meklējot”;
  • Konkurss „Zaļā josta”;
  • Festivāls „Skan Latvijas dziesma” Likteņdārzā Koknesē;
  • LSO sacensības „Cerību” futbolā Daugavpilī; „Mēs varam!” Valmierā;
  • Baltijas valstu sacensības BOCCE;
  • Baltijas valstu slēpošanas sacensības Igaunijā; vieglatlētikas sacensības Krievijā;
  • Novadu un valsts sporta sacensības;
  • Eiropas un Pasaules Speciālās Olimpiādes Austrijā, Kanādā, ASV,  Beļģijā, Japānā, Īrijā, Ķīnā, Gruzijā, Dienvidkorejā, (visās izcīnītas  medaļas, godalgotas vietas).

DALĪBA REPUBLIKAS SPECIĀLO SKOLU PASĀKUMOS

  • Netradicionālās modes skate Baltinavā;
  • 1. Adventa svētki Baltinavā;
  • Daiļlasītāju konkurss Gaujienā;
  • Konkurss „Burvju zīmulītis” Dauguļos;
  • Mākslinieciskās pašdarbības festivāls Katvaros;
  • Teātru festivāls „Neparastā skatuve” Raudā;
  • Deju festivāls „Carnikavas ritmi”.
MŪSU PANĀKUMI 2015./2016.m.g.
  • Starptautiskais futbola turnīrs  „Gothia Cup” Zviedrijā (1.v.);
    • „Via Hanseatica” konkurss (galvenā balva);
    • Republikas speciālo skolu matemātikas olimpiāde  (2.v.)
    • Integratīvās mākslas festivāls „Nāc līdzās!”- priekšnesumi un radošie darbi (fināls);
    • Monreālas Latviešu sabiedriskā centra projekts „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi!” (atbalstīti 2 projekti);
    • Latvijas SO futbola sacensības (1.v.)
    • LSO sacensības florbolā (1.v.);
    • SO „Unified” sacensības futbolā (1.v.);
    • LSO sacensības skriešanā ar sniega kurpēm (1.v.);
    • Republikas finālsacensības basketbolā (1.v.);
    • LSO sacensības novusā (3.v.);
    • Latvijas SO sacensības dambretē (1.v.).