Aktualitātes

Labākais skolu ēdinātājs!

Latvijas diētas un uztura speciālistu asociācija ir izsludinājusi konkursu par labāko skolu ēdinātāju Latvijā.
Informāciju par konkursu, tā mērķi un iespēja aizpildīt anketu, lasāma LDUSA mājas lapā www.ldusa.lv, mūsu novada laikrakstā "dzirkstele" - dzirkstele.lv
Anketas ir jāaizpilda vecākiem.
Iespējams, ka kāda skola vēlas un grib uzteikt savas skolas ēdnīcas darbinieces!!
Konkurss notiek  no 6.februāra. līdz 28. februārim.
Latvijas diētas un uztura speciālistu asociācija (LDUSA) aicina vecākus pieteikt savu bērnu skolu konkursam "Labākais skolu ēdinātājs Latvijā" https://ldusa.lv/konkurss-labakais-skolu-edinatajs-latvija/ (iespēja sīkāk iepazīties ar konkursa nolikumu).

Pamatojoties uz profesionālās pamatizglītības programmu mācību plānu III. kursa izglītojamajiem kvalifikācijas prakse no 2023. gada 27. februāra līdz 2023. gada 19. maijam.

Skolas eksāmens 2023. gada 23. februārī.

Skolā III. kurss atgriežas 22. maijā.

 
Esam sagaidījuši video filmiņu par mūsu skolu:


https://youtu.be/bDxTjvUX5nA


 


Saulespuķu siena


Arī mēs atbalstam Ukrainu, tādēļ savā skolā izveidojām "Saulespuķu sienu".

Noderīgi materiāli, kā rīkoties krīzes situācijā!

"Kā rīkoties krīzes gadījumā"
Bukletu sagatavojusi Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Valsts policiju un Valsts robežsardzi, kā arī citiem sadarbības partneriem un nevalstiskajām organizācijām. Buklets sagatavots, ieviešot visaptverošu valsts aizsardzības sistēmu, kuras mērķis ir nodrošināt visas sabiedrības iesaisti krīzes plānošanā un pārvarēšanā
.

"Kā runāt ar bērniem par karu"
Bukletu sagatavojuši Pusaudžu un jauniešu centra speciālisti. Te apkopoti speciālistu ieteikumi un atbildes uz bērnu biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas ļaus vecākiem saglabāt nosvērtību un sniegt bērniem pārliecību, ka arī lielu briesmu gadījumā vecāki spēs parūpēties par viņu drošību.

"Kā runāt par karu un citām sarežģītām lietām"
"Uzvediba.lv" sagatavotie materiāli.